Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

Zdrada przez Internet – jak zacierać ślady?

Internet to doskonałe miejsce dla zainicjowania działań zmierzających do udanego skoku w bok. Niewierni mogą dopuścić się tu nie tylko zdrady w postaci przeglądania treści dla dorosłych, erotycznych rozmów czy seks sesji z kamerką internetową. Taka zdrada przez Internet słusznie nazwana jest wirtualną, bo po prostu jej nie ma. Lepiej jednak, żeby nie pozostała wykryta ponieważ stawia nas to w świetle podejrzeń co znacznie ogranicza nasze pole manewru.

Dla praktyków Internet jest nieocenionym źródłem kontaktów, miejscem spotkań i kanałem komunikacji z realną kochanką. W sieci korzystać można z portali randkowych takich jak np. c-date, przeznaczonych z myślą o tych, którzy wiedzą czego chcą i w jakim celu się spotykają. Można również poznać i umówić się korzystając z tematycznych czatów. Sposobów jest wiele. Właściwe podejście do tematu to dziś najlepsza metoda na udany romans. Oprócz zastosowania standardowych w przypadku zdrady środków bezpieczeństwa należy pamiętać o skrupulatnym wyczyszczeniu komputera ze wszystkich materiałów dowodowych. Oto kilka rad ja po sobie posprzątać.

Upewnij się czy nikt nie patrzy

Może zabrzmi to trochę paranoicznie ale dla tych, którzy znają się na rzeczy pojęcie „paranoja” nie istnieje (czyt. dowody zdrady. Podstawową przyczyną gdy zdrada przez Internet wychodzi na jaw, jest różnego rodzaju oprogramowanie szpiegujące czy monitorujące naszą aktywność w sieci. Rozejrzyj się czy w portach USB nie ma żadnych nieznajomych dodatków.

Wyczyścić historię przeglądania to za mało

Po przeglądaniu internetowych „świerszczyków” czy np. wizytach na różnego rodzaju niewygodnych forach czy portalach randkowych każdy powinien pamiętać o wyczyszczeniu historii przeglądania. Historia przeglądania to nie tylko spis witryn znajdujących się w zakładce historia. Zdradzić mogą nas także tzw. „ciasteczka” (ang. cookies), autouzupełnianie (np. w zintegrowanym z przeglądarką okienku do wyszukiwania, pliki tymczasowe (np. zdjęcia kopiowane bez naszej wiedzy przez przeglądarkę na nasz komputer). Jeśli odwiedzaliście strony z niecenzuralnymi filmikami odtwarzanymi we flashowym odtwarzaczu (tak jak na youtube), powinniście sprawdzić czy w katalogu użytkownika
C:\Users\Użytkownik\AppData\Roaming\Macromedia\Flash Player\#SharedObjects\) nie zapisały się pliki nazwane od nazwy strony, którą oglądaliście.

Usuwasz plik – pomiń kosz

Kontaktowanie się poprzez skrzynkę mailową czy komunikatory internetowe to wygodna forma uskuteczniania zdrady. Jednak czy to e-mail czy GG pozostawiają po sobie mnóstwo śladów. Korzystanie z nich do rozmów z kochanką na domowym komputerze jest kategorycznie zakazane. Archiwa, hasła, okienka logowania to tylko kilka przykładów z licznych pułapek, w które możemy wpaść. Najwygodniej jest sprawdzać pocztę lub logować się do komunikatora poprzez przeglądarkę na komputerze dostępnym w pracy czy innym miejscu, pamiętając jednak o tym by zastosować się do wcześniejszych wskazówek.

Skrzynka pocztowa, komunikatory, hasła

Bardzo dobrym nawykiem, który powinien wyrobić sobie każdy, kto ma coś do ukrycia jest usuwanie plików z pominięciem kosza. Wystarczy zaznaczyć plik lub grupę plików, będących dowodem zdrady i nacisnąć klawisze SHIFT+DELETE. Pojawi się okienko potwierdzające usunięcie pliku „na zawsze”. Oczywiście należy pamiętać, że nawet tak usunięty plik może zostać przez długi czas odtworzony z naszego twardego dysku. Jeśli chcecie mieć absolutną pewność, że został zniszczony warto jest korzystać ze specjalnych programów – niszczarek plików, które uniemożliwiają odtworzenie usuniętej zawartości.

<<< powrót do strony głównej

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady