Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

Najpopularniejsze okazje do zdrady.

Zdrada

by Petro, 09.09.2011

Okazja czyni złodzieja. Okazja do zdrady nadarzy się zawsze. Wprawny zdradolog zorganizuje sobie skok w bok nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach. Są jednak sytuacje, które zdecydowanie sprzyjają niewierności. Oto pięć najpopularniejszych.

Huczne wesele.

Podniosła atmosfera, szyk i elegancja. Wszyscy, a przede wszystkim kobiety, chcą wyglądać oszałamiająco. Parę stówek zostawionych w butiku, u fryzjera i kosmetyczki to cena która gwarantuje pożądliwe spojrzenia mężów kuzynek, przyszywanych szwagrów i chłopaków z orkiestry. Mężczyźni też wyglądają niezgorsza. Wraz z kolejnymi toastami języki się rozplątują. Panowie sypią paniom komplementy jak kilka godzin wcześniej sypali ryżem na Parę Młodą. Tańce, hulanki, swawola. W pijanym tłumie można zatańczyć z tą czy inną żoną, dopuścić się paru nadużyć, zagęścić atmosferę szeptami do ucha. Mężowie tych kobiet nie widzą, bo tańczą w tym czasie z czyimiś żonami. Ot taka masowa zdrada kontrolowana. Po oczepinach a jeszcze przed świtem coraz więcej ludzi wychodzi się wietrzyć. Znikają czasem na pół czasem na godzinę… Jeśli wesele odbywa się w lecie albo z racji miejsca gwarantuje się gościom nocleg, weselnicy nie będą marnować okazji.

Wieczór kawalerski.

Zabawne bo pozycja numer dwa na liście sytuacji sprzyjających zdradzie również wiąże się z wstępowaniem w związek małżeński. Świadek oraz najbliżsi kumple pomagają żegnać się kawalerowi z wolnością. Dziś wieczór kawalerski to obowiązkowy lans limuzyną po klubach go go i najlepszych imprezowniach w dziwacznych kapeluszach. Choć to już prawie zdrada małżeńska, koniec końców i tak lądujecie w burdelu. Na początku każdy zarzeka się, że tylko na drinka - pogadać z dupami. Tyle że one są jak sprzedawcy obwoźni, jak wpuścisz to nie wyjdą póki czegoś od nich nie kupisz.

Imprezy integracyjne, delegacje i szkolenia wyjazdowe.

Z punktu widzenia okazji do zdrady to jedno i to samo. Tego typu imprezy stworzono specjalnie dla ludzi w związkach małżeńskich. Legitymując się obowiązkiem służbowym i troską o swą reputację (bowiem kto nie pije ten donosi) zapewniasz sobie upragnione chwile swobody i okazję do zdrady. Będziesz mógł pić i nikt nie powie ci ile jeszcze możesz. Wśród integrujących się pracowników, w tą jedną noc w roku panuję swoista solidarność. Wszyscy rozumieją się najpierw a później wspólnie przestają rozumieć cokolwiek. Wtedy też lądują w pokojach dobierając się na ogół według zaszeregownia na liście płac.

Zjazdy absolwentów.

Pamiętasz swoją pierwszą dziewczynę, sympatię, obiekt westchnień z czasów liceum? Oczywiście, że pamiętasz. Czas leci naprawdę szybko. Dziesięć, dwadzieścia lat po maturze a Tobie wciąż wydaje się, że to było parę lat temu. Wystarczy teraz zmieszać te wspomnienia z około pół litra 40% roztworu alkoholu by przekonać się, że dawna miłość odporna jest na korozję a zdrada z dziewczyną, z której odebrałeś dziewictwo to nie zdrada.

Jazda przez Polskę.

Jeśli masz do zrobienia pół tysiąca kilometrów przez Polskę i lubisz podawać jak Joe Pesci w "Goodfallas" weź ze sobą drobne. Może zdarzyć się, że któryś z przydrożnych automatów do lodów przykuje Twoją uwagę i nie będziesz mógł oprzeć się pokusie wrzucenia tam paru złotówek.

<<< powrót do strony głównej

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady