Poczytaj o C-Date Najlepszy!
Poczytaj o Be2 Najlepszy!
Poczytaj o Erodate.plDobry!
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

eDarling - bezkonkurencyjna platforama randkowa dla naprawdę wybrednych.

by Petro, 29.06.2011

Portal edarling.pl to jedna z najbardziej liczących się internetowych platform randkowych w Europie, należąca do berlińskiej firmy Affinitas GmbH. Działalność rozpoczęła w 2009 roku, natomiast w Polsce możemy cieszyć się z niej od zeszłego roku. Nazywany skrótowo edarlin szczyci się pozyskiwaniem aż 10 000 nowych użytkowników każdego dnia !

Oferta tego portalu skierowana przede wszystkim do singli poszukujących poważnego i długotrwałego związku. Dumą i podstawą działania www.edarling.pl jest naukowo opracowana metoda doboru partnerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie starannie wyselekcjonować propozycje partnerów, optymalnie spełniających oczekiwania naszych użytkowników. Mało tego serwis zapewnia, że wytypowane w ten sposób osoby, będą kandydatami najlepszymi do stworzenia udanego związku partnerskiego. Jako jedyny serwis w Europie, oferuje użytkownikom innowacyjną usługę "Poznajcie się" ułatwiającą nawiązanie kontaktu z drugą osobą.

Edarling może pochwalić się również bardzo wysokim stopniem bezpieczeństwa swoich użytkowników. Sukces w tym zakresie potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia przyznane eDarling eDarling przez niezależne organizacje oraz instytucje certyfikujące. Dobór partnerów oraz oraz edarling logowanie jest procesem, podczas którego pozostają zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa. oraz edarling logowanie Oznacza to, że wszystkie dane są kodowane oraz przechowywane w taki sposób, aby zarówno inni użytkownicy, jak też osoby trzecie nie znalazły się w ich posiadaniu.

Naukowa metoda doboru partnerskiego eDarling

Słynna już na świecie metoda doboru partnerskiego edarling.pl opiera się na modelu matematycznym, który dopasowuje kandydatów, uwzględniając dane demograficzne, osobiste preferencję użytkownika oraz jego profil psychologiczny. Podstawą selekcji partnerów są odpowiedzi udzielone podczas jednego z najbardziej szczegółowych darmowych testów osobowości, oferowanych w historii przez portale randkowe.

Test osobowości jest za darmo i składa się z pytań oscylujących wokół uznanych za istotne dla użytkownika tematów, dotyczących postrzegania życia, z perspektywy tworzenia długotrwałego związku, takich jak: "Jak ważna jest dla Ciebie religa lub światopogląd Twojego partnera/ Twojej partnerki?" lub "Czy chcesz mieć dzieci?".

Psychologiczny profil bazuje na 5 czynnikach modelu osobowości, czyli tzw. "Wielkiej Piątce" (ang. "Big Five Personality Traits"). Schemat stał się w latach 90. XX jednym z najważniejszych i najpopularniejszych założeń współczesnej psychologii osobowości. Umożliwia dobranie dwóch osób w taki sposób, aby miały największe szanse na stworzenie długotrwałego związku. Jeżeli u użytkowników występuje także dopasowanie demograficzne oraz stwierdza się zgodność osobistych preferencji, zostają sobie przedstawieni jako propozycje partnerów.

Serwis zdradologia.pl zdecydowanie rekomenduje eDarling.pl jako doskonałą propozycję dla osób poszukujących z pomocą Internetu wartościowych znajomości, nastawionych na długotrwałą relacją z nowopoznanym partnerem.

<<< powrót do strony głównej

Opinie o eDarling.pl


Tomek i Kasia

Długie lata samotności i nieudanych związaków. Brak nadziei na odnalezienie miłości życia. Paradoksalenie to właśnie mnie i Kasię. Poznaliśmy się na eDarling.pl, zupełnie zrezygnowani... a dziś jest po prostu bajka.


Tymon i Monia

Oboje poszukiwaliśmy raczej relacji bez zobowiązań. Chyba ze względu na zamiłowanie do podróży. Taki styl życia utrudnia funkcjonowanie w normalnym związku. Okazało się jednak, że Monia żyje tym samym co i ja. Lepiej, jej plany podróży pokrywają się z moimi!


Grażyna, Artur i Ania

Narzeczony zostawił mnie w 6 mięsiącu ciąży. Byłam przerażona i nie wierzyłam, że cokolwiek może się ułożyć. Chyba z braku pomysłu na resztę życia weszłam na edarling.pl. To było najlepsze co mogłam wtedy zrobić. Poznałam Artura, który oprócz uczucia do mnie zapałał uczuciem do mojej malutkiej Ani. Kocham Cię Artur!

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki