Reklama

 • Erotic Dance
 • Peep show
 • Masaże erotyczne
 • Gdańsk Główny ul.Rogaczewskiego
 • Gdańsk Zaspa ul.Hynka

Zapraszamy serdecznie na pokazy tańca erotycznego sam na sam z piękną nagą dziewczyną, która rozgrzeje i pobudzi wszystkie Twoje zmysły... W ofercie również masaże erotyczne oraz wiele innych usług dodatkowych.
Przyjdź, sprawdź - nie pożałujesz !!!

www.taniecerotycznygdansk.republika.pl

Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

Masaż erotyczny - podaruj 1% swojemu ciału...

Masażystka

Czym jest masaż wie każdy. Nie każdy jednak wie, że rzeźnik wyrabiający wędliny mało ma w sobie sexapealu (masarz erotyczny - wpisz w Google "masarz" i zobacz jak niewielu ma pojęcie). Ale nie o tym będzie mowa...

Masażysta to specjalista, którego zadaniem jest odprężyć ducha i ciało za pomocą zręcznych technik uciskania, głaskania, rolowania, oklepywania itp. Masaż klasyczny musi być wykonywany nago, dlatego atmosfera towarzysząca tej usłudze bywa krępująca ale i zarazem zmusza masującego i masowanego do pewnego rodzaju intymnego kontaktu. Granica jest tak wątła a sprawność w rękach tak zachęcająca, że rozluźnieni i ośmieleni klienci nie mieli oporu by poprosić atrakcyjną masażystkę o wymasowanie ostatniego procenta swojego ciała. Ta zachęcona sowitym napiwkiem często nie miała nic przeciwko temu. Patrząc na to z punktu widzenia masażystki ten 1% położony jest całkiem niedaleko pośladków, których i tak musiała dotykać. Problemem nie jest również fakt, że procent ten brudzi ponieważ i tak wszystko jest śliskie od oliwki. Masaż erotyczny to nie tylko masaż klasyczny oraz masaż penisa.

W celu uniknięcia nieporozumień część z istniejących gabinetów masażu wprowadziła do swojej oferty tzw. "masaż całościowy". Tak było jeszcze parę lat temu. Teraz, w erze całkowitego rozluźnienia norm moralnych, na stronach internetowych, w ogłoszeniach możemy znaleźć jednoznaczne propozycje. Rynek tak się rozbudował, że możemy przebierać i wybierać w przeróżnych opcjach. Oto kilka z nich:

Masaż erotyczny oferowany przez prostytutkę.

Usługa ma niewiele wspólnego z masażem. Jeśli oprócz odprężenia Wacka chcemy dać ukojenie naszym mięśniom szkieletowym - nie tędy droga. Masaże erotyczne są czymś zgoła odmiennym od wizyt w agencji towarzyskiej i tego należy się trzymać. To trochę tak jakby kobieta przyszła na manicure do lakiernika samochodowego.

Masaż całościowy w profesjonalnym gabinecie masażu.

W takim układzie głównym celem tej wizyty jest masaż sam w sobie. Wystrój wnętrza takiego gabinetu jest surowy, medyczny. Usługa dodatkowa jest tu jakby sprzedawana spod lady. Masażystka miła acz pozbawiona erotyzmu. Wykona wspaniały masaż klasyczny a następnie zapyta czy pomasować również tam. Przestrzegamy jednak, że babcia ubijająca trzepaczką pianę z białek ma w ruchu więcej finezji niż pani magister fizjoterapii.

Erotyczny tajski masaż

Tajski masaż erotyczny

Brzmi szalenie zachęcająco ale póki co, w Polsce to mit. Salony oferujące masaż tajski oferują w większości jedynie specjalną odmianę masażu wykonywaną przez Tajki, swoją drogą bardzo zachwalany przez entuzjastów tej formy odprężenia. Cóż… fajnie by było uczknąć troszkę egzotyki bez konieczności bookowania biletu za 7000 pln.

Masaż erotyczny w salonie masażu erotycznego.

Tu właśnie powinieneś się udać jeśli potrzebujesz pół na pół - masażu i sporą dawkę doznań erotycznych. Salony tego typu pojawiają się teraz jak grzyby po deszczu. Zatrudniają młode, atrakcyjne dziewczyny po przyśpieszonych kursach masażu. W drzwiach wyczuwasz zapach olejków i kadzidełek, w salonie panuje półmrok, jest intymnie. Klienta wita skąpo odziana masażystka, przedstawiając ofertę. Co jest w menu ? Właściwie wszystko oprócz seksu.

 • Masaż wykonany przez jedną masażystkę w stroju lub bez
 • Masaż na cztery ręce (dziewczyna woła koleżankę)
 • FBG i FWG (jeśli nie rozumiesz akronimu przeczytaj o forum garsoniera)
 • Masaż prostaty
 • Masaż ciała ciałem
 • Wspólna kąpiel... i co sobie nie wymyślisz.
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady