Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

sympatia banner

Sympatia.pl - rewelacyjna platforma randkowa - MADE IN POLAND !

Portal randkowy sympatia to propozycja godna polecenia wszystkim Polakom poszukującym partnerów. Dlaczego ? Powodów jest wiele. Przede wszystkim jest to produkt krajowy, którego twórcą i właścicielem jest grupa sympatia.onet.pl. Strona istnieje na rynku już od blisko czterech lat i zbiera rewelacyjne opinie wśród użytkowników. Dlaczego polski równa się dobry ? Oto kilka powodów:

  • bardzo prosta i darmowa rejestracja
  • bardzo funkcjonalny pakiet podstawowy (możesz korzystać za darmo)
  • blisko 3 razy tańszy od zagranicznych konkurentów w opcji Premium
  • prawdziwi użytkownicy z obszaru całej Polski
  • pomoc techniczna po polsku 24/7 telefoniczna lub dzięki opcji "Livechat"
  • przejrzysty, funkcjonalny, wyposażony w fantastyczne narzędzia dodatkowe


Randki w sympatia w 30 sekund od darmowej rejestracji

Rejestracja w sympatia portal jest niezwykle prosta i całkowicie darmowa. Założenie bezpłatnego profilu rozpoczynamy od wyboru swojego Nicku. Sympatiapl jako jedyny portal umożliwia późniejszą zmianę nazwy użytkownika bez konieczności ponownej rejestracji np. w razie gdybyśmy się rozmyślili albo zechcieli z innych przyczyn "zmienić tożsamość". Następnie wybieramy hasło i podajemy prawidłowy adres mailowy. Kolejnym krokiem będzie aktywacja założonego już konta. W tym celu musisz odebrać pocztę i kliknąć w link, który znajdziesz w wiadomości nadesłanej od sympatia.onet.pl. Gotowe. Teraz wypełnij profil. Masz tam szereg różnych pytań oraz etykietek, które koniecznie trzeba wypełnić. By skutecznie umawiać się na sympatia randki wskaźnik kompletności profilu powinien wskazywać nie mniej niż 70%.

Sympatia portal najtańszy w użytkowaniu Standard

sympatia.pl.randki to serwis, który oferuje pakiet standard w rewelacyjnych cenach. Już za jedyne 11 pln możesz cieszyć i testować pełną funkcjonalność portalu przez 30 dni ! To wystarczający czas, żeby dostrzec jego zalety, zawrzeć mnóstwo fajnych znajomości i umówić się na randki. Sympatia oferuje trzy pakiety klubowicza. Pakiet bezpłatny, "Standard" oraz "Dla wymagających". Oto przegląd funkcji oferowanych w pakiecie bezpłatnym:

  • Tworzysz własny, unikalny profil, zamieszczasz zdjęcie główne oraz zdjęcia dodatkowe bez ograniczeń
  • Korzystasz z podstawowych kryteriów wyszukiwania użytkowników
  • Przesyłasz "oczka" innym użytkownikom
  • Odpowiadasz i zadajesz Niedyskretne pytania z zestawu gotowych propozycji

sympatia banner

Sympatia portal randkowy ze Strefą rozrywki.

Pamiętacie może karcianą grę Flirt ? Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby się w to pobawić . Sympatia dysponuje tą zabawą. W "Strefie rozrywki" możesz wybrać "Grę flirt" a następnie wybrać dowolną osobę online i flirtować dowoli przy użyciu kart, zupełnie takich samych jak te prawdziwe. Dodatkowo znajdziecie tam również "Niedyskretne pytania" i "Wirtualne prezenty", a wszystko to aby pomóc użytkownikom umawiać się na randki sympatia.pl.

Równie przydatnym narzędziem jest "Wyszukiwarka" osób, które chcielibyśmy poznać. W przeciwieństwie do innych serwisów, nie jesteś przetwarzany na podstawie testu osobowości, który jednorazowo wypełniasz przy rejestracji. Z Sympatią dokonujesz wyboru w pełni świadomie i zawsze możesz zmienić kryteria. Np. jeśli w danym teście charakteryzujesz cechy i wygląd osoby, która cie interesuje, będziesz już stale dostawał propozycje kontaktów od kandydatów w tym typie. W Sympatia.pl możesz dowolnie komponować kryteria poszukiwania, zapisywać je i modyfikować w przyszłości. Dlatego w poniedziałek, możesz iść na randkę z uczuciową bibliotekarką a we wtorek z rudą, szaloną dziewczyną z sąsiedztwa !

Szukasz znajomych, przyjaciół, miłości? Dołącz do Sympatii i zmień Twoje życie towarzyskie! Szukasz znajomych, przyjaciół, miłości? Dołącz do Sympatii i zmień Twoje życie towarzyskie!
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady