Poczytaj o C-Date Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Wynajmujesz pokoje na godziny. Prowadzisz hotel lub motel i chcesz się ogłosić? Kliknij tu!

Pokoje na godziny.

Pokoje na godziny

by Poni, 07.06.2011

Wyobraź sobie sytuację… Jest zima, mróz, zawieja. Jesteś na imprezie w centrum miasta. Balujesz w ciepłym klubie, wprowadzony w błogi nastrój zagadujesz niewiasty. Masz branie. Fantastyczna panna mruga rzęsami ile sił, wdzięczy się i oczekuje… Sytuacja jest jednoznaczna, ona szepcze: „Zabierz mnie stąd…”, a Ty nie masz pomysłu dokąd. Albo poczuj frustrację jaka rodzi się, gdy w biały dzień spotykasz kochankę gotową na to o czym tylko filmy kręcą i nie masz gdzie z nią pójść… żeby było dyskretnie, po ludzku i w rozsądnej cenie.Powodów dla których nie możesz skorzystać z własnego lokum może być wiele - bo właśnie żona tam śpi, bo rodzice będą źli, nie chcesz żeby dziewczyna wiedziała gdzie mieszkasz albo lokal jest na peryferiach i podróż tam zepsuje atmosferę. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest krótkoterminowa usługa hotelowa pod nazwą pokoje na godziny. Wykonujesz telefon, umawiasz się na odbiór kluczy pod klatką za 45 minut, spacerkiem udajecie się na miejsce spotkania (gdyż jest ono w centrum). Nikt nie pyta Cię o imię i nazwisko, nie wymaga dokumentów, nie podpisuje umowy. Deklarujesz czas, płacisz z góry, po wszystkim oddajesz klucze i w podskokach wracasz do domu. Dobra cena, brak konieczności rezerwacji, dyskrecja i komfort to atuty takich miejsc.


Pokoje warszawa

Jest tylko jeden problem… jest ich mało i ciężko je namierzyć. Bezapelacyjnie jest to nisza, która wymaga wypełnienia. Dlaczego osoby dysponujące kwaterami nie decydują się na taką działalność? Otóż jest ona kłopotliwa. Po pierwsze musisz być na baczność przez całą dobę, odbierać telefony, wydawać i odbierać klucze po kilka razy na dobę. Trzeba zmieniać pościel i sprzątać po każdym kliencie co zwiększa koszty. Po drugie, jeśli jest to np. kwatera prywatna, możesz mieć problem z sąsiadami, którzy szybko zwęszą o co chodzi i narobią Ci kłopotów.


Gdzie zatem znaleźć pokój na godziny. Przede wszystkim w Internecie. Głównie na forach i w ogłoszeniach drobnych, gdyż oficjalnie nikt się z tym nie obnosi. Okazuje się, że godzinki można wykupić w apartamentach, które w pojedynczych dniach nie mają obłożenia, w motelach gdzie np. recepcjonista dorabia na boku czy w mieszkaniach prywatnych od osób, które łatają budżet. Jest to zwykle szara strefa, dlatego informacje jak: „pokoje na godziny warszawa”, przekazywane są z ust do ust.


Jako serwis proklamujący zdradę, seks bez zobowiązań i ogólnie rozumianą rozwiązłość poczuliśmy się zobligowani do umożliwienia swoim czytelnikom wymiany wspomnianych wyżej informacji. Jeśli znasz jakieś godny polecenia pokój czy hotel na godziny, napisz o tym na forum.

<<<

Pokoje na godziny

Pokoje na godziny


Piękny domek letniskowy otwarty dla ludzi potrzebujących chwili dyskrecji. W sam raz na kilkugodzinny wypad za miasto z kochanką czy kochankiem. Nie dziwimy się i nie pytamy, u nas poszujesz się swobodnie.


Apartamenty na godziny

Oferowane przez nas pokoje gościnne sprzyjają intymnej atmosferze. Jesteśmy otwarci dla kochanków, małżeństw, par, gejów, lesbijek. Dyskrecja i komfort zapewnione. Zadzwoń lub pisz, żeby zarezerwować dla siebie chwilkę przyjemności.


Apartamenty na godziny

Nasz hotel jest w pełni przygotowany na obsługę par, które chciałyby skorzystać z naszych pokoi hotelowych na godziny. Jesteśmy dyskretni i zapewniamy Wam maksiumu swobody. Sprawdź nas.

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki