Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

Stabilizacja Uczuciowa mieszka pod adresem www.my-dwoje.pl !

Jeśli poszukujesz szaleństw, bezinteresownych spotkań erotycznych, szukasz kochanki lub kochanka albo par, które zdecydowałyby się wymienić doświadczeniami… źle trafiłeś (zarejestruj się w C-date.pl lub s-klub).

"My dwoje" to serwis radkowy, którego misja jest precyzyjnie zdefiniowana. Jak możemy przeczytać na stronie (www.mydwoje.pl ):

"Jeżeli poszukujesz prawdziwej miłości, poważnie traktujesz partnerstwo i chciałbyś zbudować trwały i szczęśliwy związek oparty na mocnych fundamentach, to trafiłeś do nas pod właściwy adres."

Darmowa rejestracja i funkcjonalne opcje

Wystarczy poświęcić chwilę. Przeklikując się przez kolejne zakładki łatwo dostrzec, że my-dwoje opinie kreuje, stawiając na dobór partnerski, którego kluczem jest dopasowanie pod względem charakteru, wartości życiowych, oczekiwań czyli kryteriów kluczowych do budowania trwałej i solidnej relacji.

Mydwoje posiada bardzo rozbudowaną funkcjonalność w ramach darmowego konta użytkownika. Oto kilka przykładowych opcji, z których można korzystać absolutnie za darmo:

  • Test Doboru Partnerskiego wraz z wynikiem i wyczerpującym komentarzem,
  • Oferty według Twoich kryteriów i oferty według Zgodności Osobowości,
  • Informacje kto odwiedził Twój profil a także tworzenie własnej listy ulubionych ofert,
  • Codzienne powiadomienia e-mailem o nowych ofertach (opcjonalne),
  • Szczegółowe wyszukiwanie ofert, możliwość zmiany 11 własnych kryteriów !!!,
  • Odpowiadanie na listy.

My dwoje - dlaczego warto ?

Jeśli chodzi o zalety serwisu. Przede wszystkim jest on Uczciwy przez wielkie "U". Mydwoje zdobyło prestiżowe wyróżnienie "Rzetelna firma". Jako jeden z nielicznych serwisów randkowych, nie przedłuża on automatycznie umowy na kolejny okres rozliczeniowy. Nie musisz martwić się by zdążyć wypowiedzieć umowę na czas. Jeśli rezygnujesz z dalszych usług wygaśnie ona samoistnie.

Kolejnym argumentem "za" jest innowacyjne, graficzne zestawienie dopasowania partnerskiego kandydatów do randki (niestety dostępne już w usłudze płatnej). Dzięki specjalnemu wykresowi, możesz zwrócić uwagę na mocne i słabe aspekty potencjalnego związku, które wynikają ze wspomnianego wcześniej darmowego testu osobowości. Autorem tego testu jest Andrzej Rutowski, psycholog i wieloletni terapeuta związków.

Całkiem ciekawą propozycją wydaję się być możliwość zapłacenia za pełne możliwości (dostęp do całej galerii zdjęć, live chat) korzystania z serwisu do komunikowania się z jedną wybraną osobą. Jeśli ktoś w sposób szczególny Cie zachwycił swoją wizytówką, nie musisz kupować browaru żeby napić się piwa. Wystarczy wysłać SMS, by móc dać sobie szansę na wielką miłość. Ciekawą ofertą jest możliwość wykonania profesjonalnej sesji fotograficznej, dzięki którym nasze zdjęcia do profilu będą pięknie się prezentowały.

Zła wiadomość dla niecierpliwych

Minusem, który rzucił nam się w oczy jest wydłużony czas oczekiwania na mail aktywacyjny tuż po rejestracji. Bez niego nie możemy przystąpić do wypełniania profilu i testu osobowości. Czas oczekiwania to od 10 min nawet do kilku godzin !!! Trzeba zatem wykazać odrobinę cierpliwości.<<< powrót do strony głównej

Nie kupuj feromonów, dopóki nie przeczytasz tej strony: www.feromony.pl Kliknij tutaj


Warning: include(include/right_menu_nlg.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sgoral/domains/sgoral.linuxpl.info/public_html/zdradologia/my-dwoje_opinie.php on line 80

Warning: include(include/right_menu_nlg.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sgoral/domains/sgoral.linuxpl.info/public_html/zdradologia/my-dwoje_opinie.php on line 80

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'include/right_menu_nlg.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/p53/lib/php') in /home/sgoral/domains/sgoral.linuxpl.info/public_html/zdradologia/my-dwoje_opinie.php on line 80
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady