Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

Czy feromony działają ? A czemu miałyby nie działać...

Co to są feromony wie już prawie każdy i to bynajmniej dzięki lekcjom biologii. Swoją ogromną popularność zawdzięczają firmom, które rozpoczęły ich sprzedaż jako panaceum na nieśmiałość lub poprawę stosunków międzyludzkich. Największym zainteresowaniem cieszą się bezwonne feromony płciowe, które odpowiadają za reakcję jaką wywołamy na płci przeciwnej. Feromony męskie pobudzą zatem kobiety i wyzwolą w nich reakcję niczym dezodorant reklamowany przez Borysa Szyca, feromony damskie pomogą motorniczemu linii 22 poczuć temperament południowca. Taka jest mrzonka na ich temat. Wyrywkowe fakty na ich temat pobudzają wyobraźnię tych, którzy najbardziej ich potrzebują. Swą opinie feromony zawdzięczają takim ciekawostkom na ich temat jak te poniżej (źródło: wikipedia.pl):

"Większość feromonów to substancje lotne, wywołujące reakcję skutecznie już przy minimalnym stężeniu, np. feromony płciowe ćmy pawicy samce wyczuwają nawet z odległości 3 km (...)"

"Najlepiej przebadany przypadek prawdopodobnego istnienia ludzkich feromonów został opublikowany przez zespół Marthy McClintock, który opisał badania sugerujące, że synchronizacja cyklu miesiączkowego w grupach kobiet zamkniętych w więzieniu jest regulowana poprzez emisję dwóch feromonów, których struktury chemicznej nie udało się jednak ustalić. (...)"

"Rodzajem miejskiej legendy (urban legend) jest teoria, że niektóre sieci hipermarketów spryskują feromonami produkty o najniższej sprzedawalności po to, aby zachęcić do ich zakupu.(...)"

Brzmi zachęcająco prawda. Pomyślisz: posiadają magiczną moc - i tak właśnie jest, feromony działają ! Może wygłupem będzie przedstawianie ich jako specyfiku na wszystko, który wszystkiego za nas dokona. Bo przecież używane feromony perfumy nie awansują za nas w pracy, ani nie sprowadzą za nas dwóch, gorących lasek do naszej sypialni. Nie zrobią tego ale zdecydowanie nam w tym pomogą !

Jeśli zastanawiacie się i studiujecie na temat feromonów w necie, to oznacza to że po prostu powinniście je sobie zafundować !

3 argumenty dlaczego feromony działają

Czy mieliście kiedyś wrażenie, że ktoś z pozoru mało atrakcyjny fizycznie, nieziemsko was kręci i nie potraficie sobie wytłumaczyć dlaczego ? Albo odwrotnie. Super laska obrzuca cie płomiennym spojrzeniem, ciało ma jak marzenie, twarz jak z katalogu. Całujesz ją i jakoś nie kręci cie tak, jakbyś się tego spodziewał.

Feromony istnieją - to pewne. Może według naukowców nie odgrywają już takiej roli jak w świecie zwierząt i roślin ale wciąż… w laboratorium potrafią z włosa wywróżyć, że pół roku temu paliłeś trawkę, albo zbadać DNA faraona to trudno, żeby nie potrafili zsyntetyzować związku identycznego lub jeszcze bardziej podrasowa- nego jak ten, który robi z nas zwierzęta kiedy poczujemy zapach rasowej kobiety.

Jeśli pozostałe dwa Cie nie przekonują pozostaje trzeci - placebo. Jeśli ludzie wychodzą z chorób nowotworowych leczeni cukrem czy mąką to czy nieśmiały nieboraczek nie ma szans przelecieć wszystkich koleżanek z pracy pryskając się zawzięcie feromonami, które miałyby nie działać ?

Nie kupuj feromonów, dopóki nie przeczytasz tej strony: www.feromony.pl Kliknij tutaj

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady