Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

eDarling.pl - logowanie i rejestracja w kilku prostych krokach

by Poni, 30.06.2016

By móc zalogować się do serwisu będziesz potrzebować swój edarling login i hasło. Jeśli po raz pierwszy gościsz na tej wspaniałej platformie randkowej koniecznie musisz się zarejestrować. Proces zakładania konta na eDarling.pl jest zupełnie darmowy i do niczego nie zobowiązuje.
Kliknij w pole:   TU DOKONASZ BEZPŁATNEJ REJESTRACJI  

Pierwsze okno rejestracji w eDarling.pl

Pojawi się kolejna formatka. Wybierz swoją płeć oraz płeć osoby poszukiwanej na www.eDarling.pl, następnie podaj prawidłowy adres email, zaznacz akceptację regulaminu i kliknij w zielony guzik   ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE   W kolejnym kroku zostaniesz jeszcze poproszony o ustanowienie hasła zabezpieczającego Twój profil. Teraz wreszcie możesz przystąpić do wypełniania testu osobowości.

Drugie okno rejestracji w eDarling.pl

Opracowany metodą naukową, bezpłatny test osobowości jest dumą serwisu randkowego eDarling. Według przeprowadzonych w roku 2009 badań (USA, Harris Interactive 2009) na grupie amerykańskich użytkowników aż 542 osoby dziennie pobierają się dzięki edarlin. Od razu uprzedzamy, że test ten bada 29 obszarów osobowości i należy poświęcić mu dużo uwagi i cierpliwości. Wypełnianie kolejnych formatek jest dość pracochłonne lecz warto podejść do tego sumiennie. Skrupulatnie udzielone odpowiedzi zaprocentują i pomogą edarling.pl znaleźć dla nas wymarzonego partnera.

W prawym górnym rogu znajdziesz indykator, wskazujący na jakim etapie wypełniania testu obecnie jesteś. W każdym momencie jeśli będziesz chciał przerwać test możesz go zapisać i dokończyć później. Na dole każdej strony znajdziesz guzik: Zapisz i dokończ test później.
UWAGA ! Wypełniony kompletnie i zakończony test nie da się później poprawić !

Test osobowości w eDarling.pl

Kiedy ukończysz test możesz już przejść do strony z propozycjami kontaktów do osób wytypowanych dla Ciebie przez system. Od tej pory edarling logowanie będzie przebiegać już z użyciem wybranego loginu i hasła. Dostępne są również statystyki ile osób oglądało Twój profil. Możesz także zarządzać swoim profilem, edytować dane kontaktowe, uzupełnić resztę profilu randkowego odpowiadając na dodatkowe pytania i pisząc więcej o sobie. W zakładce mój profil dostępny jest wynik wypełnionego testu, gdzie w kilku punktach możesz przeczytać o swoich najważniejszych aspektach osobowości.

  TERAZ JUŻ WIESZ JAK TO ZROBIĆ, TWOJA KOLEJ !  

<<< powrót do strony głównej

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady