Poczytaj o Zdradologia Najlepszy !
Poczytaj o Be2 Najlepszy !
Poczytaj o Erodate.plDobry !
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

Gdzie spotykają się zwolennicy Casual Dating?


mailtemp_life_pl

Casual Dating to angielskie określenie randek bez zobowiązań. Dotyczą one osób, które zainteresowane są spotkaniami na poziomie z osobami gotowymi uprawiać seks bez zobowiązań. Największy portal randkowy tego typu to obecnie C-date. Opinie o C-date mówią same za siebie. Na C-date znajdziesz osoby wolne lub w stałych związkach, niezależne finansowo, pewne siebie i z jasno sprecyzowanymi potrzebami.

Większości użytkowników portalu c-date.pl zależy na dyskrecji, nie chcą afiszować się z zamiłowaniem do c randek. Na zlecenie portalu Zdradologia.pl przeprowadzona została ankieta, której celem było ustalenie, gdzie najczęściej dochodzi do pierwszego spotkania osób umawiających się na seks bez zobowiązań. Badania dotyczyły użytkowników portalu c-date na terenie Europy. Przeprowadzone zostały na grupie 2500 osób, kobiet i mężczyzn w okresie od 01.02.2012-01.04.2012.

Użytkownicy c-date preferują hotele na godziny

Z badań jednoznacznie wynika, że ponad 70% na pierwsze randki towarzyskie z pomocą c-date umawia się w hotelu. Jednak 90% tej grupy wybiera dyskretne hotele oferujące pokoje na godziny. Hotele na godziny gwarantują odpowiedni poziom dyskrecji, komfort i udogodnienia nastawione na osoby, które pragną oddać się tam namiętności.

5% ankietowanych przyznało, że c-date randki organizują w domu jednej ze stron. Blisko 25% na pierwsze spotkanie umawia się na gruncie neutralnym w celu lepszego poznania partnera wyłonionego z portalu C-date, np. w kawiarni czy pubie. 1% ankietowanych przyznało, że na seks bez zobowiązań umawiało się w samochodzie.

A ty gdzie spotykasz się na randki bez zobowiązań?

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki - zdrada kontrolowana - Okazje do zdrady