Poczytaj o C-Date Najlepszy!
Poczytaj o Be2 Najlepszy!
Poczytaj o Erodate.plDobry!
Poczytaj o eDarling Średni
Poczytaj o s-klub Słaby

Bez zobowiązań ...

Wolność obyczajowa

by Petro, 04.05.2011

Swoboda obyczajowa i co za tym idzie swoboda seksualna spowodowała, że określenie relacji w kategorii bez zobowiązań nikogo już nie gorszy i jest często praktykowane. Może lata temu nie do pomyślenia było by przyznanie się, że zależy nam jedynie na seksie i poszukiwanie osób, które chciałyby od nas tego samego. Czasy jednak zmieniają się i w obecnym świecie, w którym nie ma czasu na nieporozumienia i tworzenie zbędnych otoczek, jest to jak najbardziej na miejscu. Z drugiej strony jest rzeczą dobrą budowanie układu, w którym reguły gry są jasne od samego początku. Osoby, które się na to decydują dobrze wiedzą czego chcą i samodzielnie podejmują decyzje.

Spotkania bez zobowiązań nie są jedynie domeną ludzi będących w stałych związkach, którym zależy na dyskrecji i braku komplikacji emocjonalnych. Wielu singli decyduje się na luźne spotkania. Są to młodzi ludzie, którzy stawiają na samorealizację, zaspokajanie własnych potrzeb oraz dobrą zabawę. Nie po drodze im na pewnym etapie ich życia z inną osobą, która będzie miała oczekiwania i z którą będzie trzeba iść na kompromisy. Dlatego też związek bez zobowiązań, nastawiony głównie na seks lub też ewentualnie inne aspekty jest obecnie czymś zupełnie normalnym.

Randki bez zobowiązań mają w sobie coś specyficznego i radosnego. Osoby, które są świadome, że idą na tego typu spotkanie nie czują żadnej presji. Wiedzą, że albo będzie dziś miło albo nie. Jeśli zaiskrzy nie będzie trzeba przechodzić przez żmudną procedurę kolejnych „wieczorków zapoznawczych” po to żeby ostatecznie wylądować w łóżku. Następnego dnia będziemy zobowiązani jedynie do tego, co sobie z drugą osobą ustaliliśmy. Pamiętajmy jednak od dwóch kwestiach. Po pierwsze jasno i precyzyjnie ustalmy zasady na jakich oparta będzie ta relacja. Nigdy nie gódź się na rzeczy, których nie akceptujesz. Po drugie trzeba mieć świadomość, że jedna ze stron może zawsze bez podania przyczyny odstąpić od umowy.

Atrakcyjna kochanka

Najprostszym sposobem, by znaleźć seks bez zobowiązań, jest oczywiście skorzystanie z darmowych randek internetowych. Obecnie w sieci znajdziesz mnóstwo portali, które dobierają ludzi pod kątem ich wzajemnych oczekiwań. Część z nich nastawiona jest właśnie przede wszystkim na pomoc w znalezieniu chłopaka czy dziewczyny bez zobowiązań. Rejestracja jest darmowa i dotyczy ludzi, którzy pragną intymnych, okazjonalnych spotkań z ludźmi z różnych regionów. Na początku należy wypełnić darmowy test osobowości. Nie znajdziesz tam jednak pytań o to czy masz zwierzątka domowe i co lubisz jeść na deser. Pytania dotyczą głównie Twoich preferencji seksualnych, potrzeb łóżkowych i oczekiwań od potencjalnego kochanka czy kochanki. Kiedy dokonasz już rejestracji, system automatycznie wygeneruje długą listę osób, które zostają do Ciebie dopasowane na podstawie odpowiedzi na ten sam test. Osoby, które szukają znajomości bez zobowiazan portal C-date jest odpowiednim miejscem, gdzie Sekx bez zobowiązań jest na porządku dziennym.

<<< powrót do strony głównej

9 na 10 pozytywów, poznaj ich opinie o erodate


Erodate odgrywa ważną rolę w moim życiu, bywam na nim dwa razy częściej niż na fejsie. Bardziej niż dzieci koleżanek interesują mnie kto kogo ostatnio przeleciał, jak i kiedy przeleci mnie. Panowie z Warszafki i okolic - zapraszam!


Jestem profesjonalną masażystką, która oprócz różnych technik masażu lubi zaoferować atrakcyjnym panom bonusową formę odprężenia. Jednak to ja lubię wybrać kogo obdarzę dodatkowymi pieszczotami. Dlatego właśnie korzystam z erodate.pl, znajdziesz tam moje ogłoszenie i możesz zaproponować mi spotkanie. Masz szanse dostać ode mnie coś naprawdę ekstra!


Uwielbiam sex online, jestem do niego uzależniona. Wykąpana i odprężona siadam wygodnie na mojej sofie spragniona erotycznych przygód przez skypa. Nie trudno skłonić mnie bym rozsunęła nogi i pokazała Ci jak powinieneś mnie dotykać. Wszystkich chętnych do zabaw w sex kamerkę zapraszam do kontaktu na erodate.

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga - s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Sympatia.pl opinie - Feromony - Masaż erotyczny - My-dwoje.pl - Dojrzała kobieta - c-date randki